Yeni Dünya Enerjisi

 

Başvuru için tıklayınız.

Üniversiteliler;
 
Geleceğin nitelikli kariyer imkanlarını barındıran Yenilenebilir Enerji sektöründe kullanılan sistemler ve sektördeki trendleri uzmanlardan dinlemek için “Yeni Dünya Enerjisi” etkinliğinde buluşuyoruz.
 
Etkinlik; 6 Kasım 2021 tarihinde, Yaşar Üniversitesi Enerji Verimliliği ve Yönetimi Topluluğu tarafından BEST For Energy Projesi desteğiyle düzenleniyor. 
 
Online olarak gerçekleştirilecek etkinlik, AERO Rüzgar Genel Müdürü Alper KALAYCI ve ENSİA Genç Genel Koordinatörü Egemen AKSAKOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başlayacak.
 
Etkinliğin devamında University of Nevada Emeritus Profesörü Yunus Çengel ‘’Enerji Verimliliği ve Geleceğin Akıllı Enerji Teknolojileri’’, İzmir Kalkınma Ajansı Yatırım Tanıtım ve Destek Uzmanı Sencer Özen “İzmir’de Rüzgar Enerjisi Ekosistemi’’ ve Beykent Üniversitesi / Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Profesörü ve EUROSOLAR Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tanay Sıdkı Uyar “Küresel Enerji Dönüşümünde Son Durum” konuları hakkında konuşmalarını gerçekleştirecekler.
 
Program: